Recruitment and Development Pack

Synergií metod k dokonalosti!

Propojte online psychodiagnostiku, assessment nebo development centrum, školení a koučink pro maximální zacílenost a dosažení špičkové výkonnosti a ušetříte ve zvýhodněném „balíčku“ Recruitment and Development Pack.

Výhody

 • ušetříte spojením více služeb v jeden celek
 • maximální zacílenost v rozvoji
 • synergický efekt a kontinuita

Příklady:

 

Situace 1: AC/DC + psychodiagnostika —› vzdělávání + KOUČINK ZDARMA

Nový i stávající zaměstnanec: v rámci realizovaného assessment či development centra byly v závěrečné zprávě konstatovány slabé stránky uchazeče/zaměstnance vzhledem k dané pozici. Spojte v Recruitment and Development Packu výhodu synergie a eliminujte potenciální problémy snížené výkonosti návazným dvoudenním cíleným vzdělávacím programem a získejte tříhodinový koučink zdarma.

Situace 2: psychodiagnostika —› vzdělávání + KOUČINK ZDARMA

Stávající zaměstnanec: přes všechny předpoklady nesplňuje výkon zaměstnance očekávání a při tom není zcela jasné, co je příčinou. Využijte psychodiagnostiky pro zjištění skrytých příčin a odhalení sníženého výkonu a eliminujte je pomocí dvoudenního zacíleného, tréninkově-vzdělávacího programu a získejte dvě hodiny koučinku zdarma.  

  Kontaktní formulář

  Ke svému dotazu, požadavku nebo problému prosím uveďte co nejvíce podrobných informací. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.

  Vaše jméno nebo firma (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  www.packages-seo.comarticle submission seodirectory submission seo